فراهم شدن بسترهای فعالیت طرح‌های فناور اشتغال در اردبیل

1397/08/22
فراهم شدن بسترهای فعالیت طرح‌های فناور اشتغال در اردبیل
عنوان خبر: فراهم شدن بسترهای فعالیت طرح‌های فناور اشتغال در اردبیل
تاریخ ثبت: 1397/08/22

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بسترهای فعالیت طرح‌های فناور اشتغال در راستای توسعه تولید و رونق اشتغال در استان اردبیل فراهم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سیدحامد عاملی ظهر در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: به دنبال برگزاری ششمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری در تبریز با عنوان ارزیابی و داوری شرکت‌ها و طرح‌های دانش بنیان سراسر کشور استان اردبیل در این رویداد توانست درخشش خوبی داشته باشد.

وی افزود: این جشنواره با حضور نخبگان و شرکت‌های دانش بنیان ۱۴ استان منتخب کشور، با هدف و رویکرد توسعه و تجاری‌سازی فناوری با ثبت نام عمومی در چهار مرحله ایده فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و نیازمندی‌های فناورانه برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: در این جشنواره ۱۲۰ داور و ارزیاب از سراسر کشور طرح‌های دانش بنیان را ارزیابی و داوری کردند که در این ارزیابی‌ها از یک هزار و ۵۳۳ طرح ثبت‌نام شده در چندین مرحله مورد ارزیابی و داوری متخصصان امر اقتصاد و تجارت مورد قضاوت قرار گرفت و در نهایت ۱۰ طرح برتر که بالاترین امتیاز را در مراحل مختلف ارزیابی کسب کرده بودند توسط تیم منتخب داوری مورد رصد قرار گرفت و کیفیت و وضعیت حضور این طرح‌ها در جشنواره ارزیابی شدند.

عاملی بیان کرد: در این بین استان اردبیل با دو طرح باریافت تمام نخاله‌های ساختمانی و عمرانی از شرکت آسیاتیکن و روشنایی LED برای شهر هوشمند و فضاهای عمومی با پوشش نانو از شرکت امن گستر راسا مهر در بین شرکت‌های برتر قرار گرفته و موفق به کسب عنوان‌های فناور طلایی، فناور نقره‌ای و فناور برنزی از دست ارزیابان و داوران شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: این دو شرکت و طرح از استان اردبیل که این موفقیت را کسب کردند با نظارت و حمایت کارشناسان مرتبط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل فعالیت می‌کنند.

وی اظهار کرد: پیشرفت و توسعه صنعتی کشور و دستیابی به اهداف و برنامه‌های علمی و پژوهشی بخش تولید و تجارت، حاصل تلاش و مساعدت متخصصان و اندیشمندانی است که با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و توان در راه تحقیق، پژوهش و توسعه فناوری لحظه‌ای از هیچ کوششی دریغ نکردند.

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP